Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГЖитлоУ КМДА створять «чорний список будівництв»
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


         https://www.iec-expo.com.ua/kt-2021.html 

У КМДА створять «чорний список будівництв»

Комісія при Київській міськдержадміністрації з перевірки інформації по об'єктах будівництва, що викликають суспільний резонанс, планує нововведення

 

Комісія при Київській міськдержадміністрації з перевірки інформації по об'єктах будівництва, що викликають суспільний резонанс, планує нововведення. На сайті столичної міськдержадміністрації найближчим часом може з'явитися розділ, в якому буде публікуватися інформація про порушення на різних будівництвах - своєрідний «blacklist» (чорний список). Відповідну ідею озвучив заступник голови Сергій Мельниченко. За його словами, мова йде про публікацію на сайті КМДА правових аналізів по різних об'єктах будівництва. Такі висновки будуть готуватися комісією на підставі даних про порушення, які зафіксували профільні структури столичної міськдержадміністрації - Департамент земельних ресурсів, Департамент міського благоустрою і т.д.

«Стоїть питання про те, щоб кожен департамент в питаннях, які стосуються його ведення, робив свої висновки по об'єктах. Це - інформаційна довідка, але із зазначенням порушень. На комісії ми узагальнюємо все це і готуємо правовий аналіз. Після цього ми публікуємо ці правові аналізи. Пропоную здійснювати публікацію в окремому розділі на сайті КМДА. Якщо об'єкти мають порушення, громадськість матиме доступ до такої інформації і об'єктивно приймати рішення », - розповів Сергій Мельниченко.

Як зазначив заступник голови комісії, робота в цьому напрямку не вимагає прийняття комісією спеціального рішення і почнеться вже з наступного засідання. За словами Сергія Мельниченка, публікація цієї інформації допоможе, зокрема, потенційним покупцям нерухомості в столиці. Також він повідомив, що на даний момент на сайті КМДА вже є схожий розділ, проте інформація в ньому давно не оновлюється.

 

 

 
Коментарі (0)