Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГВодопостачанняУ столиці перевірили якість води з-під крану
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

У столиці перевірили якість води з-під крану

Фахівці санепідслужби та «Київводоканалу» провели лабораторні дослідження проточної води. Відповідно до їх результатів, столична вода відповідає нормативним вимогам.

Якість питної води в Києві відповідає нормативним вимогам. Такими виявилися результати лабораторних досліджень державної установи «Київський міський лабораторний центр Держсанепідслужби України» і лабораторій «Київводоканалу». Про це «Україні Комунальній» повідомили в прес-службі комунального підприємства.

Зазначимо, контроль ведеться на усіх етапах водопідготовки: на очисних спорудах, на насосних водопровідних станціях, перед виходом у розподільну мережу, і безпосередньо в розподільній водопровідній мережі. На  якість питної води в крані споживача впливає ряд  факторів, серед яких у тому числі старий житловий фонд, технічний стан зовнішніх водопровідних та внутрішньобудинкових мереж. 
 
«Вирішення більшої частини цих питань неможливе без значних капіталовкладень. Для контролю якості на підприємстві щодоби відбирається та аналізується близько 1 тис. проб за 22 показниками. Контроль проводиться згідно з методиками вимірювань у сфері законодавчо-регульованої метрології», – пояснили в прес-службі «Київводоканалу».
 
Як раніше повідомляла «Україна Комунальна», у столиці замінили більше 3 кілометрів аварійних ділянок теплових мереж. Загалом до кінця року в Києві планують прокласти близько 40 кілометрів нових труб.
Катерина Білоус
 
Коментарі (0)