Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїБлагоустрійУ зв’язку зі спекотною погодою у Києві посилили поливання вулиць
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

Погода

У зв’язку зі спекотною погодою у Києві посилили поливання вулиць

У зв’язку зі спекотною погодою підприємства комунальної корпорації "Київавтодор" у посиленому режимі здійснюють полив столичних вулиць
У зв’язку зі спекотною погодою підприємства комунальної корпорації "Київавтодор" у посиленому режимі здійснюють полив столичних вулиць, це повідомили у прес-службі КМДА.
 
У середньому за добу дорожники використовують для поливу 2000-2500 куб. м води. Такі роботи проводяться цілодобово.
 
Полив вулиць зменшує загазованість і негативні наслідки від випарів гарячого асфальтобетону в повітря. Зазначається, наслідком тривалої високої температури є підвищення рівня шкідливих речовин у повітрі, особливо на вулицях із інтенсивним рухом транспорту.
 
 
Коментарі (1)
Коля
20 Серпня 2017 p. 21:06
Від кожного багатоквартирного будинку виходять на вулицю 2-3 загальнодоступні точки розбору холодної води. Влітку вода з них ллється майже безперервно: кожен бажаючий може відкрити кран, під"єднати шланг і полити тротуари та газони. У спекотні дні поливають переважно ввечері. А зранку двірники багато холодної води виливають для поливу дерев , кущів, газонів та тротуарів. --------------------------------------------А потім "Київводоканал" за цю вилиту на вулицю воду присилає платіжки з грандіозними нарахованими сумами споживачам, які не встановили (за власний рахунок та на свій власний ризик) у своїх квартирах індивідуальні лічильники води. -------------------------------------Звісно, що не всі споживачі без квартирних лічильників спроможні оплатити ті шахрайські грандіозні суми, -- зазвичай просто вносять обов"язкову плату. Таким чином і виникають "борги" населення перед "Київводоканалом".