Рус Укр
ГоловнаКоментаріОпалювальний сезон 2024-2025В.Бондаренко: "Київська міська рада погодила встановлення 6 міні-ТЕЦ у столиці"
Новини ЖКГ
25 Липня 2024 p.
24 Липня 2024 p.
23 Липня 2024 p.
22 Липня 2024 p.
19 Липня 2024 p.
18 Липня 2024 p.
17 Липня 2024 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


УК  NEW Роз'яснення, щодо розрахунку розміру житлової субсидії

УК  NEW Житлова субсидія: хто має право на її отримання

УК  При призначенні субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їх реєстрації

УК   Категорії громадян, які втратили право на отримання субсидії

УК  П'ять основних питань та відповідей про субсидію на оплату ЖКП

  

  

В.Бондаренко: "Київська міська рада погодила встановлення 6 міні-ТЕЦ у столиці"

ТЕЦ будуть розташовані в місцях, де проживає багато людей, зокрема, і в спальних зонах столиці. Вони будуть розташовані як на правому, так і на лівому березі Дніпра, щоб електроенергія стабільно функціонувала в усіх частинах Києва.
Київська міська рада погодила встановлення 6 міні-ТЕЦ у столиці. Вони будуть розміщені як на правому, так і на лівому берегах Києва, про це заявив заступник міського голови Володимир Бондаренко в ефірі Київ24, пише "Україна Комунальна". 
 
ТЕЦ будуть розташовані в місцях, де проживає багато людей, зокрема, і в спальних зонах столиці. Вони будуть розташовані як на правому, так і на лівому березі Дніпра, щоб електроенергія стабільно функціонувала в усіх частинах Києва.
 
"Ми маємо індивідуальні котельні, які можуть розташовуватись до прикладу: одна на кілька будинків, так і одна на будинок. Віталій Кличко вже дав відповідне доручення, ми будемо думати над певною програмою для багатоквартирних житлових будинків, щоб вони встановлювали індивідуальні котельні та індивідуальне генераційне обладнання", – зазначив Бондаренко. 
 

Також, у місті розробили та уже почали запроваджувати заходи зі створення мережі локальних джерел когенерації. Це установки, що вироблятимуть тепло та електроенергію одночасно, що особливо критично в періоди зимніх блекаутів. Концепцію відновлення енергосистеми Києва запроваджуватимуть протягом 12-15 років. За підрахунками, вона коштуватиме до 1,2 мільярда євро. 

 
Коментарі (0)