Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБудівництвоЗабудова столиці вилилася у мільярди гривень
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Забудова столиці вилилася у мільярди гривень

Протягом 2013 року в будівництво столиці вклали більш ніж 7 млрд грн. Майже третина з виділених коштів пішла на спорудження житлових будинків.

У січні-серпні поточного року підприємства Києва виконали будівельних робіт на суму 7,2 млрд грн. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі Головного управління статистики Києва.

У будівництво житлових будинків вклали 2,4 млрд грн, нежитлових - 2,9 млрд грн. Інженерних споруд побудували на суму 1,8 млрд грн.

За характером будівництва обсяги робіт розподілилися таким чином: роботи з нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння склали 94,4% від загального обсягу, решта - з капітального (3,1%) та поточного (2,5%) ремонтів.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, в Україні сповільнилися темпи падіння обсягів будівництва, в серпні в місячному численні обсяг виконаних будівельних робіт зріс на 0,9%.

За даними Держстату, в січні-серпні підприємства України виконали будівельних робіт на суму 33,9 млрд гр , що на 15,1% менше, ніж за аналогічний період минулого року. Будівництво житлових будинків за 8 місяців в Україні зросло на 6,6% порівняно з відповідним періодом 2012 року, нежитлових - знизилося на 17,1% , інженерних споруд - на 19,7%.

Катерина Ляшевська
 
Коментарі (0)