Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБлагоустрій Попов жорсткіше контролюватиме перевізників ТПВ
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 


 

Попов жорсткіше контролюватиме перевізників ТПВ

На підприємства-перевізники покладено зобов’язання щодо забезпечення зон обслуговування необхідною кількістю контейнерів для роздільного збору побутових відходів.

Київська влада встановила більш жорсткі вимоги до роботи столичних підприємств-перевізників твердих побутових відходів.

Про це «У.К.»  повідомили у прес-службі КМДА.

Відтепер підприємства, що працюють у галузі збору та вивезення побутових відходів, отримуватимуть оплату за надані послуги після підтвердження обсягів з місць захоронення чи утилізації відходів. Про це повідомили у Головному управлінні комунального господарства.

Зокрема, запровадження зазначеної схеми розрахунків дозволить визначити реальний обсяг побутових відходів, що утворюються у місті. Крім того, такий механізм спонукатиме підприємства більш сумлінно виконувати свої обов’язки, а також допоможе уникнути утворення несанкціонованих сміттєзвалищ у зелених зонах.

Також на підприємства-перевізники покладено зобов’язання щодо забезпечення зон обслуговування необхідною кількістю контейнерів для роздільного збору побутових відходів. Це дозволить зменшити обсяги відходів, які вивозять на захоронення, та привести до належного стану контейнерні майданчики і використовувати зекономлені кошти на подальший розвиток системи роздільного збору побутових відходів у столиці.

Наразі такі вимоги вже запроваджені частково у Дніпровському, Печерському та повністю у Голосіївському районах. Найближчим часом до нової схеми приєднаються Шевченківський та Святошинський райони міста.

Анна Недогибченко

 
Коментарі (0)