Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБудівництво Столичні забудовники розщедрилися на півтисячі «дешевих» квартир
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Столичні забудовники розщедрилися на півтисячі «дешевих» квартир

ПАТ «Холдингова компанія «Київміськбуд» планує запропонувати близько 400 квартир для участі у програмі здешевлення іпотечних кредитів для придбання квартир черговиками в об'єктах незавершеного будівництва.

ПАТ «Холдингова компанія «Київміськбуд» планує запропонувати близько 400 квартир для участі у програмі здешевлення іпотечних кредитів для придбання квартир черговиками в об'єктах незавершеного будівництва. Про це повідомив голова правління – президент ПАТ «Холдингова компанія «Київміськбуд» Ігор Кушнір, інформує прес-служба КМДА. 

«Вже чотири банки запропонували нам співпрацю щодо іпотечного кредитування. На сьогодні усі листи, згідно з порядком, затвердженим постановою № 343, вже відправлено Київською міською адміністрацією до Мінрегіону для формування пакету замовлення. На сьогодні ми вже запропонували близько 400 квартир за цією програмою для жителів міста Києва», - сказав президент компанії. 

Він уточнив, що холдинг одержав пропозиції про співпрацю в рамках даної програми від «Брокбізнесбанку», банку «Хрещатик», «Індустріалбанку». 

Ігор Кушнір додав, що компанія також має намір запропонувати для участі в програмі квартири в Луганську, Житомирі, Полтаві, Севастополі і Бучі (Київська обл.).

Він відзначив, що згідно з процедурою, заявку на участь у програмі подає місцевий орган самоврядування. «Київ вже подав. А в регіони ми поки лише відправили свої пропозиції за цією програмою», - сказав президент холдингу.

Анна Недогибченко

 

 
Коментарі (0)