Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБудівництво Столичну вулицю Сагайдачного зроблять пішохідною
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Столичну вулицю Сагайдачного зроблять пішохідною

Згідно з проектом нового Генерального плану Києва, вулицю Сагайдачного і Контрактову площу передбачається зробити єдиної пішохідної зоною.

Згідно з проектом нового Генерального плану Києва, вулицю Сагайдачного і Контрактову площу передбачається зробити єдиної пішохідної зоною. Про це в прямому ефірі телеканалу «Київ» повідомив Олександр Королюк, заступник голови Подільської районної у м.Києві адміністрації з питань розвитку територій, інформує прес-служба. 

«Генеральним планом до 2025 року передбачено зробити вулицю Сагайдачного пішохідною. Ця вулиця переходить в Контрактову площу, тут люди зможуть відпочивати. Що стосується Контрактової площі, то для багатьох людей слово «реконструкція» звучить, ніби прийдуть будівельники і почнуть все ламати, щось будувати. Тому я б краще використовував слово «благоустрій».

Над цим питанням ми працюємо вже більше двох років, в першу чергу - над питанням заміни інженерних мереж: тут і теплотраса, і газ, і водовідвід, і високовольтні лінії, і трамвайні розв'язки. Ми поміняли всі інженерні мережі на Андріївському узвозі, зібрали звідти дощову воду - вона тепер стікає в один колектор якраз під Контрактовою площею. При сильних дощах він не справляється - а це підтоплення підвалів, комунікацій», - підкреслив він.

Олександр Королюк також повідомив, що в Подільському районі ведуться роботи і з ремонту асфальтового покриття вулиць. Зокрема, в минулому році був укладений новий асфальт по вулицях Введенській, частково - Ярославській, проспекту Свободи.

Анна Недогибченко
 
Коментарі (0)