Рус Укр
ГоловнаКоментаріГазопостачанняА.Коболев:«Київтеплоенерго» пішло до суду. Ми подали зустрічний позов»
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

А.Коболев:«Київтеплоенерго» пішло до суду. Ми подали зустрічний позов»

НАК «Нафтогаз України» подав зустрічний позов до КП «Київтеплоенерго» в рамках суперечки між сторонами по правонаступництва газових боргів і укладення договору на поставку газу
НАК «Нафтогаз України» подав зустрічний позов до КП «Київтеплоенерго» в рамках суперечки між сторонами по правонаступництва газових боргів і укладення договору на поставку газу, повідомив глава НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв.
 
«КП «Київтеплоенерго» пішло до суду. Ми подали зустрічний позов. Наскільки я знаю, на вимогу суду, або на вимогу одного з позивачів, приєдналося до судового процесу "Київенерго" ... Я сподіваюся на справедливе рішення, рішення, яке скаже - хто кому винен, хто, що повинен укладати. Сподіваюся, рішення буде найближчим часом», - розповів Андрій Коболєв в ефірі " 5 каналу".
 
Він закликав опонентів продемонструвати мудрість при вирішенні проблеми.
 
"Насправді, ми, як" Нафтогаз ", також поспішаємо в цьому процесі - закликаємо всіх бути розумними, виконувати норму закону і сподіваємося, що до кінця цього місяця ми зможемо знайти рішення", - підсумував Андрій Коболєв.
 
Нагадаємо, КП "Київтеплоенерго" в середині червня звернулося до Господарського суду Києва з проханням визнати підписаним договір з НАК "Нафтогаз України" на поставку газу.
 
У свою чергу "Нафтогаз України" не підписує договір з "Київтеплоенерго" в зв'язку з відмовою КМДА приймати на комунальне підприємство "Київтеплоенерго" борги, раніше сформовані "Київенерго" перед НАК. В "Нафтогазі" підкреслюють, що така позиція КМДА вступає в протиріччя зі ст. 22 закону "Про теплопостачання".
 

 

 
Коментарі (1)
Коля Пухов
09 Липня 2018 p. 16:42
Киян, які вже два місяці сидять без гарячої води, мабуть не дуже цікавлять "пояснення" її відсутності.