Рус Укр
ГоловнаКиївські будніБудівництвоАМКУ відкрила справу за ознаками змови при будівництві Подільсько-Воскресенського мосту
Новини ЖКГ
24 Лютого 2021 p.
23 Лютого 2021 p.
19 Лютого 2021 p.
15 Лютого 2021 p.
11 Лютого 2021 p.
09 Лютого 2021 p.
08 Лютого 2021 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

  

  

АМКУ відкрила справу за ознаками змови при будівництві Подільсько-Воскресенського мосту

Адміністративна колегія Північного міжобласного територіального відділення АМКУ відкрила справу за ознаками змови під час тендеру на будівництво столичного Подільсько-Воскресенського мосту
Адміністративна колегія Північного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) відкрила справу за ознаками змови під час тендеру на будівництво столичного Подільсько-Воскресенського мостового переходу на загальну суму близько 100 млн грн.
 
Про це повыдомила пресслужба АМКУ.
 
Фахівці АМКУ звернули увагу на процедури державних закупівель з виконання проектних робіт і будівництва Подільського мостового переходу за участю ТОВ "Форма" і ТОВ "Інвестиційно-будівельна компанія" Укрбуд "в п'яти закупівлі, що проводяться КП" Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва ".
 
Зокрема, в АМКУ відзначили напрямок пропозицій для участі в процедурі закупівлі однієї з компаній з IP-адреси, що належить "супернику"; спільне використання IP-адрес для звітності в податкову і управління рахунками; одночасне перебування однієї фізособи в трудових відносинах з двома компаніями; уявлення тендерних пропозицій в один день; синхронність дій при отриманні банківських гарантій.
 
"Типовий набір дій, які можуть свідчити про небажання чесно конкурувати і про обмін інформацією між зазначеними компаніями. Звичайно, плануємо звернутися за допомогою в розслідуванні і в правоохоронні органи", - йдеться в повідомленні.
 

Навесні 2020 року АМКУ вже відкривав справу за ознаками антиконкурентної змови при проведенні тендерних процедур між Генпідрядником будівництва згаданого моста компанії "Еко-Буд-Трейд" і ТОВ "Форма" на загальну суму понад 4 млрд грн. 

 
Коментарі (0)