Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГНовини ЖКГАндріївський узвіз отримає власний статут, а Контрактова площа – велодоріжки
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

Андріївський узвіз отримає власний статут, а Контрактова площа – велодоріжки

Після реконструкції Андріївський узвіз матиме не лише оновлені інфраструктуру та благоустрій, але й власний статут

Після реконструкції Андріївський узвіз матиме не лише оновлені інфраструктуру та благоустрій, але й власний статут.

Про це в прямому ефірі телеканалу «Київ» розповів голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, інформує прес-служба КМДА.

За його словами, це буде перша вулиця в країні, яка отримає свій власний «закон».

«Ідея надати Андріївському узвозу особливий статус та затвердити його статут належить киянам. Ми підтримаємо таку ініціативу, однак, які конкретно позиції будуть задекларовані цим документом – визначатимуть самі кияни. Я пропонуватиму чітко зафіксувати у статуті поверховість, якої мають дотримуватися при реконструкції, прописати умови ведення бізнесу, у першу чергу – торгівлі, обов’язково врахувати культурну і туристичну складову. Адже Андріївський узвіз повинен зберегти свій особливий дух. А для цього ми маємо зберегти його унікальність та історію», – розповів О.Попов
За його словами статут мають вилити з бронзи, або латуні і у вигляді пам’ятного знаку встановити на початку вулиці.

Разом з тим О.Попов повідомив про плани КМДА щодо благоустрою Контрактової площі. За словами очільника міськадміністрації, саме вона стане відправною точкою всіх історичних туристичних маршрутів міста.

«Минулого року на Контрактовій площі ми прибрали декілька десятків самовільно встановлених кіосків і зараз дуже серйозно обговорюємо перспективи благоустрою цієї території, враховуючи її  історичні та архітектурні особливості. Я думаю, цілком закономірно зробити Контрактову площу стартовою точкою туристичних маршрутів, які носитимуть назву «Старе місто». З неї починатиметься знайомство з історичним Києвом – від Подолу до Києво-Печерської Лаври та Мистецького Арсеналу. Ми плануємо облаштувати і пішохідний маршрут, і велодоріжки. Думаю, і кияни, і гості столиці насолоджуватимуться прогулянки цими маршрутами», – підкреслив голова КМДА.

Ольга Гальчинська

 
Коментарі (0)