Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБудівництвоАндріївський узвіз «заросте» новобудовами
Новини ЖКГ
02 Липня 2020 p.
01 Липня 2020 p.
30 Червня 2020 p.
26 Червня 2020 p.
24 Червня 2020 p.
23 Червня 2020 p.
17 Червня 2020 p.
12 Червня 2020 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Андріївський узвіз «заросте» новобудовами

Голова комісії повідомив, що пустир між 12 і 18 будинком узвозу (напроти Музею Булгакова) вже огородили 5-метровим парканом за яким має вирости готель ніби у 8-10 поверхів.

Голова комісії Київради з питань культури і туризму Олександр Бригинець заявляє, що на Андріївському узвозі планується звести понад 10 нових будівель.

Як повідомили у прес-службі Олександра Бригинця, за його даними, нові будівлі передбачені частково на вільних місцях, а частково - замість існуючих будівель, серед яких: офісний центр (Андріївський узвіз, 10-б), будівля з рестораном, виставковим залом і апартаментами (Андріївський узвіз, 6), 11-поверховий готельний комплекс з паркінгом та ресторанами (Андріївський узвіз, 14-16), а «Замок Ричарда» планується переобладнати під готель.

Також, за інформацією пана Бригинця, планується знищити подвір’я на адресою: Андріївський узвіз, 18 та 36, де знаходяться майстерні Спілки художників України.

Голова комісії, посилаючись на керівників закладів культури Андріївського узвозу, повідомив, що пустир між 12 і 18 будинком узвозу (напроти Музею Булгакова) вже огородили 5-метровим парканом за яким має вирости готель ніби у 8-10 поверхів.

Депутат зауважив, що 5-метровий паркан, який звели у неділю ввечері, говорить про масштабність майбутньої забудови.

«Найгірші мої передбачення, на жаль, збуваються. Як я і говорив, ніякої реставрації Андріївського узвозу не відбувається, а реконструкція мереж – це лише мета почати забудову узвозу та знищити його архітектурну і мистецьку унікальність», - заявив Олександр Бригинець.

Джерело - УНІАН

 
Коментарі (0)