Рус Укр
ГоловнаКиївські будніПодіїБлизько 80% київських закладів громадського харчування працюють з санітарними порушеннями
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Близько 80% київських закладів громадського харчування працюють з санітарними порушеннями

Близько 80% столичних закладів громадського харчування працюють з порушеннями вимог санітарних правил, це під час прес-коференції заявив глава Держпродспоживслужби в Києві Олег Рубан.
Близько 80% столичних закладів громадського харчування працюють з порушеннями вимог санітарних правил, це під час прес-коференції заявив глава Держпродспоживслужби в Києві Олег Рубан.
 
“Ми провели моніторинг 104 об’єктів столиці. Майже на 60 об’єктах, а це 80% закладів, ми виявили порушення санітарного та ветеринарно-санітарного законодавства. Майже 30% тимчасово призупинити свою діяльність до проведення ремонтних робіт, заміни обладнання і перевірки медичних книжок у працівників,” — сказав Олег Рубан.
 
Він додав, що перш за все були перевірені суб’єкти, де продавалася риба, виготовлялися роли і інші морепродукти.
 
Раніше в Держпродспоживслужбі заявили, що спалахи ботулізму є наслідком дії мораторію на перевірки бізнесу.
 
За даними експертів, мораторій на перевірки також загострює напружену ситуацію в сфері небезпечних відходів. Відсутність контролю призвело до поширення шахраїв на ринку і несумлінної поведінки утилізаторів отруйних речовин. У травні хімікатами отруїлися харківські діти.

За даними прокуратури, приватна компанія 17 травня вивантажила на звалищі 54 бочки об’ємом 200 літрів кожна з невідомими речовинами. На трьох ємностях є напис “метилмеркаптан”. Саме з цих бочок стався витік речовини. Внаслідок забруднення в лікарню госпіталізовано 3-х неповнолітніх жителів села (2000-2004 р.н.). 

 
Коментарі (0)