Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГОпалювальний сезон 2020-2021Борги за газ можуть урізати киянам тепло
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Борги за газ можуть урізати киянам тепло

Столична влада та керівництво «Київенерго» побоюються за проходження опалювального періоду 2013-2014 років у Києві, адже на сьогодні місто має багаточисленні борги за спожитий газ.

Заборгованість ПАТ «Київенерго» за спожитий газ перед НАК «Нафтогаз України» становить 2,127 млрд грн. Про це заявив генеральний директор компанії «Київенерго» Олександр Фоменко, - інформує «Gazeta.ua».

За його словами, заборгованість Києва перед «Київенерго» за надані послуги становить 2,8 млрд грн.

Заборгованість з різниці в тарифах становить 1,447 млрд грн, борги житлово-комунальних організацій - 1,05 млрд грн і бюджетних організацій - 376 млн грн.

«Заборгованість споживачів набагато вища за борги «Київенерго» перед НАК «Нафтогаз України», отже, таке вимивання грошей компанії є загрозою для якісного виконання тих чи інших послуг», - підкреслив пан Фоменко.

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов заявив, що зараз представники КМДА ведуть переговори з Кабінетом Міністрів про виділення додаткового фінансування для погашення заборгованості.

Він зазначив, що для вирішення цієї проблеми необхідно приймати відповідні рішення на рівні Кабміну і Верховної Ради.

Олександр Попов доручив департаменту фінансів активізувати переговори з Міністерством фінансів за розрахунками.

«Інакше на кінець року, якщо не будуть проведені відповідні заліки, не проведена оплата, ми будемо мати астрономічні борги», - підкреслив він.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, у НАК «Нафтогазі України» стверджують, що реалізація запланованих компанією заходів щодо забезпечення газом українських споживачів усіх категорій у період опалювального сезону 2013-2014 років (у тому числі і оплата відповідних обсягів російського газу для закачування в ПСГ) перебуває під загрозою у зв'язку зі зростаючою заборгованістю підприємств ТКЕ, яка на сьогодні становить 17,5 млрд грн. У тому числі борги теплопостачальних підприємств за поставлений в 2013 році газ становлять близько 8 млрд грн.

 
Коментарі (0)