Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБудівництвоБудівельні роботи у столиці влетіли в копійку
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Будівельні роботи у столиці влетіли в копійку

Впродовж першого півріччя 2014 року на забудову столиці витратили майже 5 млрд грн. Найбільший обсяг будівельних робіт виконано підприємствами та організаціями Печерського району.

Протягом січня–червня поточного року підприємствами Києва було виконано будівельних робіт на суму 4,9 млрд грн. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі Головного управління міста Києва.

При цьому зазначається, що індекс будівельної продукції за цей період порівняно з відповідним періодом 2013 року становив 88% (будівництво житлових будівель - 101,7%, нежитлових будівель – 72,6%, інженерних споруд – 95,6%).

Найбільший обсяг будівельних робіт виконано підприємствами та організаціями Печерського району – 843,1 млн грн або 17,3% від загального обсягу в цілому по місту. Підприємствами Святошинського району виконано обсяг робіт на суму 831,6 млн грн або 17,1%, Шевченківського – на 658,7 млн грн або 13,6% та Дарницького – на 541,5 млн грн або 11,1%.

Найменший обсяг будівельних робіт виконано підприємствами Деснянського і Подільського районів.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, українці все частіше отримують житло в новозбудованих чи реконструйованих будівлях. За даними Держстату, у першому півріччі цього року показники введення в експлуатацію такого житла зросли.

Катерина Ляшевська
 
Коментарі (0)