Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГПодіїДержпродспожівслужба повторно перевірє столичні школи через численні порушення
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Держпродспожівслужба повторно перевірє столичні школи через численні порушення

Держпродспоживслужба планує провести повторні перевірки в окремих столичних школах через численні порушення
На цьому тижні Держпродспоживслужба планує провести повторні перевірки в окремих столичних школах через численні порушення.
 
Про це повідомив голова ГУ Держпродспоживслужби в місті Києві Олег Рубан під час брифінгу.
 
"Лише за останній місяць ми перевірили більше 50 таких суб’єктів, що надають неякісні послуги з харчування у школах, і було виявлено, що деякі суб’єкти – а саме це товариство "Понтем" – порушують безліч правил та норм, які надають послуги… На сьогоднішній день у місті Києві виникла загроза припинення харчування у тих закладах, де працюють недобросовісні бізнесмени. На цьому тижні нами як Держпродспоживслужбою будуть проведені повторні перевірки, і буде винесене рішення про припинення надання послуги з харчування в даних закладах", - зазначив чиновник.
 
За його словами, надавачі послуг із дитячого харчування порушують технологічний режим, умови зберігання продуктів – у тому числі сирого м'яса, порушують правила миття сирих овочів, не нумерують інвентар, не слідкують за проходженням медичних оглядів працівниками харчоблоків, занижують вихід страв за калорійністю і вагою. 
 
За наслідками попередніх перевірок Держпродспоживслужба вже припинила діяльність 38 суб'єктів господарювання.
 

Нагадаємо, у листопаді спеціалісти ГУ Держпродспоживслужби у Києві здійснили позапланову перевірку однієї зі столичних шкіл. За результатами проведених лабораторією випробувального центру Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи лабораторних досліджень проб харчових продуктів із 5 відібраних проб харчових продуктів, 1 проба "салат з вареного буряка" не відповідає показникам якості та безпечності харчових продуктів, а саме виділено стафілокок. 

 
Коментарі (0)