Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБудівництвоДілянка на Оболоні повернулась до киян
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Ділянка на Оболоні повернулась до киян

Столичній громаді повернуто 20 га землі на Оболоні вартістю майже 60 млн гривень. В ході перевірок ділянки, бо встановлено, що довгостроковий орендар використовував землю не за цільовим призначенням.

Суд зобов’язав приватне товариство повернути територіальній громаді 20 га землі у межах прибережної захисної смуги озера Редькіне, що на Оболоні, про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі прокуратури Оболонського району міста Києва.

Зокрема, у ході перевірки було встановлено, що на підставі рішення Київради у 2007 році земельні ділянки на вул. Павла Дибенка, 9 та вул. Богатирській в Оболонському районі вартістю майже 60 млн гривень було передано приватному товариству в довгострокову оренду для будівництва та експлуатації головного сервісного селекційно-технологічного центру по конярству та кінному спорту. 

Втім, з’ясувалося, що вказані ділянки підприємство не використовує за цільовим призначенням: на території розміщені гаражі, автостоянка, складські приміщення, пилорама, приміщення для охорони та побутові відходи. 
 
Також виявлено, що дозвільних документів на виконання підготовчих і будівельних робіт на ділянках підприємство не отримувало, проектно-кошторисну документацію з будівництва Центру у встановленому порядку не затверджувало.
 
Відтак, прокуратура звернулася до Господарського суду з вимогою розірвати договори оренди та зобов’язати забудовника повернути громаді землі, частини з яких до того ж знаходяться в межах в прибережної захисної смуги озера Редькіне та охоронних зон електричних мереж і магістральних газопроводів, де будівництво заборонено.
 
Суд підтримав позицію прокуратури та задовольнив позовні вимоги у повному обсязі.
 
Як повідомляла «Україна Комунальна», підприємство, яке незаконно отримало право користування пляжною територією, зобов’язали повернути землю державі. Так, зусиллями місцевої прокуратури повернуто більше 7 га землі.
Крістіна Болотова
 
Коментарі (0)