Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГВодопостачанняДо ліквідації аварії у столичній каналізації залучили «Метробуд»
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

Погода

До ліквідації аварії у столичній каналізації залучили «Метробуд»

На період ліквідації аварії самопливного каналізаційного колектора Д=700 мм до Ново-Дарницького колектора Д=2900 мм по вул. Тростянецька ріг вул. Горлівської встановлено тимчасову перекачку стоків.

На період ліквідації аварії самопливного каналізаційного колектора Д=700 мм до Ново-Дарницького колектора Д=2900 мм по вул. Тростянецька ріг вул. Горлівської встановлено тимчасову перекачку стоків, повідомляє прес-служба ПрАТ «АК «Київводоканал».

В ході підготовчих робіт для влаштування шурфа в місці пошкодження просвердлено 15 бурових свердловин для встановлення металевого кріплення.

В місці пошкодження колектора влаштовується шурф з метало-дерев’яним кріпленням, зважаючи на глибину залягання труби (понад 6 м.).

Роботи проводяться в складних умовах через насичену в даному місці кількість підземних комунікацій: високовольтні електричні кабелі, телефонна каналізація, газ та інші.

На ліквідацію аварії залучено підрядника ПрАТ "Метробуд".

Трамвайні колії на місці аварії демонтовано, тимчасово призупинено рух трамваю № 8. Замість нього від вул. Славгородської до м.Позняки курсує рейсовий автобус.  

 
Коментарі (0)


16