Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТеплоенергетикаДоговір із «Київенерго» продовжили до 31 липня 2018 року
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 
 


 

Договір із «Київенерго» продовжили до 31 липня 2018 року

Київська міська рада прийняла рішення про продовження договору з ПАТ «Київенерго» в частині використання ТЕЦ-5, ТЕЦ-6 і сміттєспалювального заводу «Енергія» до 31 липня 2018 року
Київська міська рада прийняла рішення про продовження договору з ПАТ «Київенерго» в частині використання ТЕЦ-5, ТЕЦ-6 і сміттєспалювального заводу "Енергія" до 31 липня 2018 року, повідомляє прес-служба КМР.
 
Відповідне рішення підтримав 71 депутат, проти проголосувало 14, утримався один депутат.
 
Спочатку проект рішення передбачав продовження договору до 30 червня, проте в процесі обговорення було запропоновано залишити ТЕЦ і завод "Енергія" в користуванні "Київенерго" до 31 серпня.
 
У той же час депутати Київради не підтримали продовження договору на чотири місяці і запропонували продовжити його до кінця липня.
 
"Ми не зможемо встигнути зробити цього (перебрати в управління ТЕЦ і "Енергію"- ред) до дати, яка вказана в проекті рішення. Два місяці (понад два, запропонованих в проекті рішення) - це додаткова перестраховка, але один місяць - це критично необхідний мінімум", - зазначив секретар Київради Володимир Прокопів.
 
Як повідомлялося раніше, КП "Київтеплоенерго" має отримати ліцензію НКРЕКП на виробництво електроенергії і підготується до експлуатації ТЕЦ.
 
Термін дії договору з ПАТ "Київенерго" на використання ТЕЦ, теплових мереж та інших комунальних енергетичних об'єктів столиці спливає 27 квітня 2018 року.
 
Нагадаємо, у 2017 році закінчився договір міста з "Київенерго" щодо використання цілісного енергетичного комплексу столиці.
 
КМДА продовжила дію договору до кінця опалювального сезону 2017-2018 років.
 
До нового опалювального сезону теплове господарство Києва буде готувати вже комунальне підприємство "Киїевтепломережі". Однак, як виявилося, у підприємства немає для цього повноважень - немає ні ліцензії, ні затверджених тарифів.
 

Проте міська рада схвалила виділення понад 1 млрд грн на підтримку комунального підприємства в перші місяці роботи. 

 
Коментарі (0)