Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБудівництвоГенплан накладає відбиток на будівництво у столичному центрі
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Генплан накладає відбиток на будівництво у столичному центрі

Хоча столиці великих європейські держав мають практику уміщати у свої центральній частині і житлові будинки, і великі ділові офісні центри, забудова у центрі Києва має проводитися суворо згідно з генпланом міста.

Будівництво у центральній частині Києва має проводитись у суворій відповідності з Генеральним планом забудови. Таку думку висловив Голова правління - президент ПАТ ХК «Київміськбуд» Ігор Кушнір, - повідомляє УНН.

Ігор Кушнір розповів, що відповідно до світової практики, столиці великих європейські держав у своїй центральній частині мають і житлові будівлі, і великі ділові офісні центри.

«Важливо інше. Забудова центральної частини міста повинна проводитися на підставі розробленої концепції і в суворій відповідності з Генеральним планом забудови. Київ — місто з унікальною архітектурою і ландшафтом. Тож будь-які будівлі в центральній частині міста повинні своїм архітектурним виглядом посилювати неповторність нашого міста», - зазначив Ігор Кушнір.

Нагадаємо, Департамент містобудування та архітектури КМДА та комунальна організація «Інститут Генерального плану міста Києва» передали проект нового Генплану столиці на експертизу, яка триватиме до кінця листопада. Після цього документ буде передано до Київради, де його, вивчивши у депутатських комісіях, винесуть на сесію для затвердження.

 
Коментарі (0)