Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГПодіїГоловного архітектора Києва звільнили через МАФи
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

Головного архітектора Києва звільнили через МАФи

Без посади залишилися головний архітектор Києва та його два заступника. Столичний мер скаржиться, що чиновники не затвердили комплексні схеми розміщення реклами та МАФів.

Директора департаменту містобудування та архітектури КМДА Сергія Целовальника та двох його заступників звільнили з посад. Чиновники не змогли затвердити комплексні схеми розміщення зовнішньої реклами та МАФів. Про це повідомили у прес-службі Київського міського голови Віталія Кличка.

«Ми змінили главу «Київреклами», але до сьогодні порядок не наведений, скарг не менше, будівель вже не видно в столиці - все завішано рекламою. Такої кількості хаотичної реклами я не бачив в жодному місті світу! Навести лад у рекламі – питання департаменту архітектури, розміщення та прибирання МАФів – знову архітектура, видача детальних планів території – архітектура. І з усіх джерел я чую, що завжди необхідно з кимось домовлятися, а змінити рішення на позитивне можна за винагороду. З цієї причини був звільнений заступник директора департаменту містобудування та архітектури Андрій Вавриш, коли права на розміщення реклами передавались одному комерційному підприємству. Тому, за результатами незадовільної роботи за даний період, я ухвалив рішення звільнити головного архітектора і двох його заступників з займаних посад», – заявив мер.
 
Як раніше повідомляла «Україна Комунальна», українські міста потрібно очищати від МАФів, особливо, якщо вони встановлені незаконно, адже кіоски заважають вільному проходу. Принаймні, такої думки дотримується більшість українців.
Катерина Білоус
 
Коментарі (0)