Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБудівництвоКабмін врегулював будівництво поряд з НСК «Олімпійський»
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 
 


 

Кабмін врегулював будівництво поряд з НСК «Олімпійський»

Відповідне розпорядження № 136-р Кабінет Міністрів прийняв 19 березня 2012 р.

Розбудову інфраструктури біля спорткомплексу «Олімпійський» у Києві нарешті унормовано. Відповідне розпорядження № 136-р  Кабінет Міністрів прийняв 19 березня 2012 р.

Про це «У.К.» повідомили у прес-службі уряду.

Згідно з цим документом, Національному агентству з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу та реалізації інфраструктурних проектів надано право на затвердження черг будівництва в межах затверджених проектів.

Мається на увазі «Будівництво та облаштування функціональних зон та схем планування пішохідно-транспортних шляхів з розміщенням автостоянок та об’єктів громадського обслуговування для проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу на прилеглих до Національного спортивного комплексу «Олімпійський» територіях (вул. Червоноармійська, 55, м. Києва)» та «Будівництво електропідстанції «Олімпійська» з прокладенням кабельної лінії 110 кВ від електропідстанції «Московська» до електропідстанції «Олімпійська» та відповідних титулів будов за погодженням з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Нагадаємо, НСК «Олімпійський» замовив роботи з реконструкції стадіону на 75,5 млн грн у АК «Інжинірнг». Про це йдеться у повідомленні, розміщеному на офіційному порталі державних закупівель.

При цьому наприкінці минулого року уряд виділив 14,6 млн грн держкоштів на реконструкцію Спортивної площі навпроти Національного спортивного комплексу «Олімпійський» у Києві в 2012 році. Відповідну постанову №1369 від 28 грудня 2011 р. оприлюднено на урядовому порталі. У 2011 році на реконструкцію цієї площі було виділено 0,4 млн грн держкоштів.

А дещо раніше глава Федерації футболу України Григорій Суркіс заявив, що висока вартість реконструкції стадіону «Олімпійський» в Києві викликана непередбаченими витратами на ремонт каналізаційного колектора, збудованого ще в 1903 році.

Ольга Гальчинська

 
Коментарі (0)