Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГПодіїКиян попередили про високий рівень забруднення повітря у низці районів столиці
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Киян попередили про високий рівень забруднення повітря у низці районів столиці

У Києві продовжують спостерігатися метеорологічні умови, що сприяють накопиченню і вмісту шкідливих домішок в приземному шарі повітря.
Киян попередили про високий рівень забруднення повітря у низці районів столиці. За інформацією прес-служби ГУ ДСНС у Києві, метеорологічні умови, що сприяють накопиченню шкідливих домішок утримаються до 24 червня.
 
Як повідомили у прес-службі, у Києві продовжують спостерігатися метеорологічні умови, що сприяють накопиченню та утриманню шкідливих домішок у приземному шарі повітря.
 
"Протягом 18 – 19 червня за даними постів спостереження ЦГО ім. Бориса Срезневського рівень забруднення діоксидом азоту досяг 6 середньодобових ГДК (гранично-допустима концентрація) в районах: Оболонського проспекту; Бессарабської та Деміївської площ", - йдеться у повідомленні.
 

Такі метеорологічні умови за прогнозом Гідрометцентру (спекотний характер погоди, поле підвищенного тиску, слабкий вітер у приземному шарі, нічні приземні інверсії) та рівень забруднення (тенденція до подальшого зростання) утримаються в м. Києві до 24 червня. 

 
Коментарі (0)