Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТеплоенергетикаКиян закликають стріт-артом економити енергоресурси
Новини ЖКГ
25 Травня 2018 p.
24 Травня 2018 p.
22 Травня 2018 p.
21 Травня 2018 p.
18 Травня 2018 p.
17 Травня 2018 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


Погода

Киян закликають стріт-артом економити енергоресурси

Мешканців столиці закликають економити енергоресурси за допомогою стріт-арту. Зокрема, за ініціативи «Київенерго», фасади енергооб’єктів компанії було прикрашено графіті, які вже з’явилися і на інтерактивній карті.

У Києві компанія ПАТ «Київенерго» вирішила закликати мешканців міста до економії енергоресурсів шляхом залучення художників стріт-арту. Зокрема, митці прикрасили муралами  енергооб’єкти міста. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі компанії.

Так було виконано графіті на фасаді теплопункту «Кииївенерго»  за адресою  пр. Маяковського, 93-А, на фасаді електропідстанції «Єленівська», на фасаді електропідстанції на вул. Артема Всього за рік реалізації проекту стріт-арту та художнього оформлення енергооб’єктів «Київенерго» створено 11 робіт.

«Підвищення енергоефективності Києва до європейських стандартів  -  комплексне завдання, що охоплює всі ланки тепло- та електропостачання столиці: від теплоджерела до споживача. Його вирішення потребує об’єднання зусиль влади, виробників та постачальників енергопослуг і, безумовно, споживачів. Важливо, щоб до  свідомого раціонального споживання енергоресурсів долучалося якомога більше людей. Аби досягти цієї мети, «Київенерго» використовує всі сучасні комунікаційні канали та інформаційні формати, серед яких – мова стріт-арту», – зазначає директор з комунікацій ПАТ «Київенерго» Наталія Коновалова.

Переглянути всі об’єкти в рамках проекту можна за посиланням.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, столичним будинкам підключають опалення та гаряче водопостачання. За добу кількість відключень ЦО та ГВП скоротилась на 42 випадки. У «Київенерго» пояснюють, що незручності викликані пошкодженнями тепломереж та плановими роботами.

Анастасія Войтко
 
Коментарі (0)