Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГНадзвичайні подіїКиян відмовляють сплачувати «комуналку» в банку «Контракт»
Новини ЖКГ
02 Липня 2020 p.
01 Липня 2020 p.
30 Червня 2020 p.
26 Червня 2020 p.
24 Червня 2020 p.
23 Червня 2020 p.
17 Червня 2020 p.
12 Червня 2020 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Киян відмовляють сплачувати «комуналку» в банку «Контракт»

У «Київенерго» просять мешканців столиці не сплачувати рахунки за ЖКП у банку «Контракт». Адже фінустанова визнана неплатоспроможною.

ПАТ «Київенерго» наполегливо рекомендує свої клієнтам не здійснювати оплату за надані житло-комунальні послуги в банку «Контракт» Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі компанії.

В «Київенерго» застерігають, що установа є неплатоспроможною та не може виконувати фінансову операції. Банк віднесено до категорії неплатоспроможних відповідно до Постанови Національного банку України № 671. На підставі документу в установі запроваджено тимчасову адміністрацію.

«Звертаємо увагу мешканців столиці: у зв'язку з банківською кризою низка комерційних фінустанов обмежують і навіть згортають свою роботу (ліквідуються або їх управління переходять до тимчасових адміністрацій)», - наголошують в компанії.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, у січні-вересні у Києві населення сплатило за житлово-комунальні послуги, враховуючи погашення боргів попередніх періодів, 4,6 млрд грн  (106,9% нарахованих за цей період сум). Це майже на 350 млн грн. більше показників попереднього місяця. Розмір заборгованості киян за ЖКП на кінець вересня складав 1, 3 млрд грн.

 
Коментарі (0)