Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГНовини ЖКГКиян застерігають від купівлі «лівих» ялинок
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Киян застерігають від купівлі «лівих» ялинок

Не рекомендується купувати новорічних красунь «з коліс», а також на неорганізованих торгових майданчиках, оскільки вони можуть бути небезпечні

Цього року продаж новорічних ялинок у столиці буде організована на стаціонарних ринках. Усього таких точок продажу передбачається по місту 86.

Про це заявив на сьогоднішній прес-конференції,присвяченій Стратегії розвитку Києва до 2025 року, депутат Київради Олексій Давиденко, передає кореспондент ІА «Україна Комунальна».

При цьому він зазначив, що не рекомендує киянам купувати новорічних красунь «з коліс», а також на неорганізованих торгових майданчиках, оскільки вони можуть бути небезпечні як такі, що не пройшли санітарний та радіаційний контроль.

При цьому, як уже повідомляло ІА «Україна Комунальна», в Одесі
комунальне підприємство «Міськзелентрест» виступило з новорічною пропозицією «Ялинка напрокат». Мета цієї передноворічної послуги – уникнути масового післясвяткового викидання зрізаних хвойних дерев. Орендувати зелену красуню на весь період новорічних свят можна за половину її продажної вартості. Ціна зеленої ялинки складає 400 грн, а блакитної – 800 грн.


 
Коментарі (0)