Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГВодопостачанняКияни купатимуться в «золотій» воді
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Кияни купатимуться в «золотій» воді

Київрада затвердила програму «Гаряча вода у місті Києві», вартістю в 19 млрд 88 млн 280 тис. грн

Вартість програми «Гаряча вода у місті Києві», затвердженна Київською міськрадою, становить 19 млрд 88 млн 280 тис. грн, мета програми - відновлення надання гарячої води у житлові будинки Києва.


Про це «У.К.» повідомили у прес-службі Головного управління енергетики, енергоефективності та енергозбереження Київської МДА.


У КМДА зазначили, що причинами виходу з ладу циркуляційних мереж гарячого водопостачання є тривалий термін їх експлуатації, понад 25 років, не працюючі (або відсутні) насосні агрегати циркуляції гарячого водопостачання , пошкоджені теплообмінники та внутрішньобудинкові мережі.


З метою виправлення ситуації Київрада затвердила програму «Гаряча вода у місті Києві», якою передбачено відновлення циркуляції гарячого водопостачання протягом 2011-2015 рр. Програма передбачає низку ремонтних заходів, які будуть фінансуватися за рахунок коштів міського бюджету, передбачених програмою соціально-економічного розвитку міста Києва на відповідний рік.


Раніше повідомлялося, що КМДА вважає послугу «гарячого водопостачання» законодавчо не врегульованою, а її надання економічно не вигідним.
 

Катерина Ляшевська
 
Коментарі (0)