Рус Укр
ГоловнаКиївські будніТарифи ЖКГКияни заборгували за тепло та гарячу воду вже 2,2 млрд грн
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

Погода

Кияни заборгували за тепло та гарячу воду вже 2,2 млрд грн

Станом на 1 квітня 2017 року заборгованість столичних споживачів теплової енергії склала 4,8 млрд грн. Найбільшими боржниками є населення 2,2 млрд грн та житлово-експлуатаційні організації столиці
Станом на 1 квітня 2017 року заборгованість столичних споживачів теплової енергії склала 4,8 млрд грн. Найбільшими боржниками є населення (2,2 млрд грн) та житлово-експлуатаційні організації столиці (904,1 млн грн), повідомляє прес-служба ПАТ "Київенерго". 
 
Заборгованість столичних споживачів теплової енергії перед ПАТ "Київенерго" на 1 квітня склала 4,8 млрд грн. Найбільшу заборгованість за тепло, опалення та гарячу воду перед мають населення та житлово-експлуатаційні організації столиці – 2,2 млрд грн та 904,1 млн грн відповідно.
 
Суттєву заборгованість за опалення та гарячу воду накопичив державний бюджет. На 1 квітня 2017 року заборгованість організацій, які фінансуються з держбюджету, становила 181,5 млн грн, а борг держбюджету з компенсації пільг та субсидій – 1,2 млрд грн.
 
Критична ситуація з розрахунками за опалення та гарячу воду зберігається у Деснянському (293,8 млн грн) та Святошинському (260,5 млн грн) районах.
 
Сумарна заборгованість населення за опалення та гарячу воду перед "Київенерго" на 1 квітня 2017 р. склала 2,2 млрд грн. Заборгованість мешканців столиці за опалення становить 1,8 млрд грн, а борг за гарячу воду – 446,2 млн грн.
 
В перерахунку на одного мешканця району найбільші борги за опалення та гарячу воду мають мешканці Печерського району – 3,4 тис. грн.

Серед житлових будинків максимальну заборгованість за послуги накопичили споживачі Подільського району – 7 млн грн (вул. Вишгородська, 45), Печерського – 4,2 млн грн (вул. Щорса, 44а) та Солом’янського – 3,1 млн грн (вул. Михайла Донця, 2а). 

 
Коментарі (1)
Коля
25 Квітня 2017 p. 20:19
Як вже раніше зазначалося , після відключення опалення киянам слід очікувати регулярних відключень гарячого водопостачання. -------------------------------------------------------------------------------------Одним із пережитків соціалістичного режиму є регулярні відключення гарячого водопостачання , особливо у неопалювальний період. Але чомусь теперішній олігархічний режим не бореться із цим рудиментом "совка", навіть навпаки, посилює та поглиблює його. От би де показати перевагу капіталізма над соціалізмом! Але у нас за 25 років незалежності нічого у цьому плані не зроблено на краще... Натомість олігархічний режим руйнує пам"ятники, перейменовує вулиці, зупинки..., а кому це потрібно, крім самих олігархів?