Рус Укр
ГоловнаКоментаріТеплоенергетикаТисячі столичних будинків облаштували вузлами обліку тепла
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Тисячі столичних будинків облаштували вузлами обліку тепла

Понад 2 тисячі столичних будинків вже обладнані вузлами обліку теплової енергії. До листопада їхня кількість зросте до 3 тисяч, а на кінець року становитиме – 4 тисячі.

За п’ять місяців ПАТ «Київенерго» в рамках реалізації інвестиційної програми на 2015 рік встановило понад 2 тис. будинкових вузлів обліку теплової енергії. До 1 листопада кількість встановлених вузлів планується збільшити до 3 тисяч. Про це повідомив директор СВП «Київські теплові мережі» Євген Глушак під час перевірки столичною владою встановлення теплового лічильника в одному з будинків по вулиці Ентузіастів.

«Попри песимістичні прогнози у публічному полі стосовно реалістичності встановлення такої кількості вузлів до початку опалювального сезону, ми впоралися з цим амбіційним завданням. Зі встановленням 4 тис. лічильників 80% житлових будинків  Києва будуть розраховуватися за опалення за показниками вже в опалювальному сезоні 2015-2016 років. Це важливий крок до підвищення прозорості відносин між споживачем та постачальником послуг, а також стимул економити тепло для кожного будинку, що, в свою чергу, дозволить за рахунок енергозбереження заощаджувати кошти на оплаті за послуги», –  зазначив пан Глушак.

За словами мера міста Віталія Кличка, таким чином загалом по Києву протягом опалювального сезону економія становитиме близько 1 млрд грн.

«До початку нового опалювального сезону у Києві буде встановлено 4 тисячі лічильників (це 80% столичних будинків), сподіваємось, збоїв з боку «Київенерго» не буде. Таким чином, за опалювальний сезон мешканці будинків, де будуть встановлені лічильники, зекономлять близько 1 млрд грн. Будинки, в яких не встановлять лічильники цього року, будуть обладнані у 2016 році», – наголосив мер.

При цьому, облік тепла буде вестися прозоро й відкрито. За словами пана Глушака, представники будинків, у яких вже встановили лічильники теплової енергії, можуть бути присутніми при знятті показників з засобів обліку, які проводяться з 22-го по 25 число кожного місяця.

       Читайте також: Столичні будинки можуть залишитися без лічильників тепла

«Щоб взяти участь у знятті показників, мешканцям будинку потрібно зателефонувати до міської служби 15-57 та залишити свої контактні дані (адреса проживання та телефон). З 10-го по 20 число представники ПАТ «Київенерго» зателефонують та повідомлять дату та час зняття показників лічильників. А з 20-го до 25 числа мешканці будинку та представники ПАТ «Київенерго» спільно будуть фіксувати попередні та поточні показання приладу обліку теплової енергії» - пояснює він.

Примітно, до питання енергозбереження у столиці підходять комплексно: окрім лічильників, ПАТ «Київенерго» встановлює терморегулятори, по місту утеплюються будинки.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, цьогоріч в Києві з метою підвищення енергоефективності житлового фонду впроваджується масштабна програма зі встановлення приладів обліку теплоенергії, за якою 3 тис. лічильників місто отримує від ПАТ «Київенерго» та 1 тис. – від мерії.

 
Коментарі (0)