Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїУтилізація ТПВКиєву буде не достатньо одного сміттєпереробного заводу
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 


 

Києву буде не достатньо одного сміттєпереробного заводу

Перший сміттєпереробний завод з'явиться у Києві за два роки, каже заступник голови КМДА Петро Пантєлєєв

Київ у рік продукує 1.2 млн т сміття. Аби весь непотріб переробити, столиці потрібно три переробних підприємства.

Одне із них, яке зможе переробляти 450 тис. т відходів, збирається побудувати комунальне підприємство "Київспецтранс", каже в інтерв'ю Gazeta.ua заступник київського міського голови Петро Пантелєєв:

"Місто і приватний партнер будуватимуть разом (51% акцій "Київспецтрансу" належить місту. 46,83% - приватній особі — Gazeta.ua). Завод буде збудовано за два роки. Коли він відкриється — закриємо полігон відходів у Підгірцях (село Обухівського району на Київщині. Там розміщується сміттєзвалище, куди вивозиться частина київських відходів — Gazeta.ua). Це одна із наших ключових задач".

Повну версію розмови із заступником головик Київської міської державної адміністрації читайте тут: Київ звозитиме сміття на звалища ще два роки

У Києві цьогоріч планують облаштувати велосипедні доріжки на 13 вулицях. Зараз вони вже є на 4 вулицях - бульварі Перова, проспекті Визволителів, вулиці Будівельників і проспекті Миру. Про це в інтерв'ю розповів заступник мера Києва Дмитро Давтян.

 

 
Коментарі (1)
Коля Пухов
29 Серпня 2018 p. 19:00
«Вивезення побутових відходів для киян стало окремою послугою» Ідея цього "вишкрібання" досить проста: одну послугу деталізувати у декількох платіжках ; а оскільки комісія за внесення платежу береться за кожну платіжку, то споживачу при сплаті за цю послугу прийдеться внести оплату, більшу у декілька разів.-----------------------------------------------------------Одночасно збільшується і вартість самої послуги. Усі кияни мабуть можуть підтвердити, що розділення однієї послуги лише на дві, збільшило оплату за цю послугу принаймні на 20 грн. А це ж тільки початок...