Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБлагоустрійКиїв прибирають від снігу сім тисяч комунальників
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Київ прибирають від снігу сім тисяч комунальників

протягом зимового періоду інспекторами Головного управління було оформлено 6 тис. приписів та складено близько 2 тис. протоколів, за якими кожен балансоутримувач заплатив адміністративний штраф у розмірі 1, 7 тис. грн. за невчасно прибраний сніг.

Вулиці Києва щодня розчищають від снігу близько 600 одиниць техніки і 7 тис. працівників комунальної сфери. Про це в прямому ефірі програми телеканалу «Київ» розповів начальник Головного управління контролю за благоустроєм Сергій Садовий, повідомляє прес-служба КМДА.

«Прибирання снігу і його вивезення відбувається переважно уночі. «Київавтодор», КП ШЕУ та КП УЖГ регулярно звітують: скільки техніки виходить на дороги, скільки комунальників працюють на своїх ділянках. Наші перевіряють кожну цифру, тож запевняю, що вони абсолютно реальні. Окрім того, участь у прибиранні беруть працівники сфери торгівлі, співробітники офісів, банківських приміщень та інших підприємств, які повинні належно утримувати свою територію", – розповів начальник управління.

 За словами Сергія Садового, протягом зимового періоду інспекторами Головного управління було оформлено 6 тис. приписів та складено близько 2 тис. протоколів, за якими кожен балансоутримувач заплатив адміністративний штраф у розмірі 1, 7 тис. грн. за невчасно прибраний сніг.

Ольга Туча
 

 
Коментарі (0)