Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїБудівництвоКиїв розбудували на мільярди гривень
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Київ розбудували на мільярди гривень

Столичні будівельники ввели в експлуатацію будівель вартістю у понад 10 млрд грн. Третина з них - житлові будинки.

У січні–листопаді поточного року підприємства Києва виконали будівельних робіт на суму 10,7 млрд грн, - повідомляє прес-служба Головного управління статистики столиці.

Згідно з даними, у житлове будівництво вклали 3,6 млрд грн, нежитлових будівель звели на 4,3 млрд грн, інженерних споруд – 2,8 млрд грн.

За характером будівництва обсяги робіт розподілилися таким чином: роботи з нового будівництва, реконструкції та технічного переоснащення склали 94% від загального обсягу, решта – з капітального (3,3%) та поточного (2,7%) ремонтів.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, станом на середину листопада у секторі житлового будівництва протягом року було виконано робіт загальною вартістю у 7 млрд грн, що на 7,2% більше аналогічного періоду минулого року.

Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Темник мотивував такий результат, у першу чергу, коштами населення та реалізації державних житлових програм, за якими у поточному році, з урахуванням мультиплікативного ефекту планувалося залучити 2 млрд грн.

 
Коментарі (0)