Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїУтилізація ТПВКиїв вводить роздільний збір сміття
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

  

  

Київ вводить роздільний збір сміття

Київ вводить роздільний збір сміття: в місті встановили 2500 контейнерів для роздільного збору - для пластику, паперу та скла.
Київ вводить роздільний збір сміття: в місті встановили 2500 контейнерів для роздільного збору - для пластику, паперу та скла. Близько 500 старих і непрацюючих контейнерів були замінені на нові і сучасні.
 
Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.
 
«Близько третини будинків Києва вже сортують і розділяють сміття. І ми будемо розширювати цю мережу. Переконаний - кияни підтримають нас і сумлінно будуть кидати пластик до пластику, скло до скла, папір до паперу», - сказав Пантелєєв.
 
Все спецперевозчікі, які сьогодні працюють з муніципалітетом, з комунальним підприємством «Київкомунсервіс», підтримали ідею впровадження роздільного збору.
 

Завдяки роздільному збору місто зможе реально зменшити кількість сміття, яке вивозиться на поховання на полігони. Європа фактично відмовилася від цього небезпечного методу утилізації, який негативно впливає на навколишнє середовище. Завдяки встановленим контейнерів щомісячно на полігони будуть завозити на 3 тисячі кубічних метрів пластику, скла та паперу менше. 

 
Коментарі (0)