Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБудівництво«Київавтодор» проводитиме профілактику столичних доріг
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

«Київавтодор» проводитиме профілактику столичних доріг

Дорожні служби щодня обстежують стан доріг на предмет ямковості, виявляють ушкодження і після проведення попередньої обробки пломбують їх за допомогою литого та холодного асфальтобетону.

Підприємства комунальної корпорації «Київавтодор» розпочали профілактичний ремонт дорожньої мережі. У першу чергу роботи здійснюються на вулицях з інтенсивним рухом, на магістралях, де багато маршрутів громадського транспорту.

Про це «У.К.» повідомили у прес-службі КМДА.

Так, дорожні служби щодня обстежують стан доріг на предмет ямковості, виявляють ушкодження і після проведення попередньої обробки пломбують їх за допомогою литого та холодного асфальтобетону. Адже при низькій температурі повітря можна працювати тільки з холодними асфальто-бетонними сумішами.

Ці превентивні заходи корпорація здійснює для безпеки руху транспорту, та щоб до весни ями не розростались у розмірах. Робота з ліквідації всіх інших дефектів покриття у вигляді тріщин, ям глибиною до 3 см, буде виконуватися під час проведення поточного ремонту за сприятливих погодних умов.

Як повідомляють у КК «Київавтодор», для виконання робіт із поточного (дрібного) ремонту будуть використані сучасні технології із застосуванням «литого» асфальтобетону, з використанням причіпних повітряно-струйних установок типу «Магнум», гарячого асфальтобетону тощо.

Анна Недогибченко

 
Коментарі (0)