Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБудівництво«Київавтодор» відремонтує проспект Перемоги за 57 млн грн
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

«Київавтодор» відремонтує проспект Перемоги за 57 млн грн

Крім того, як повідомили на підприємстві, на даний час ведуться роботи з розробки проектно-кошторисної документації на реконструкцію Шулявського шляхопроводу та прилеглої транспортної розв'язки.

Комунальна корпорація «Київавтодор» розробила проект ремонту шляхопроводів біля проспекту Перемоги в Києві. Орієнтовна вартість ремонту складає 57 млн грн.

Про це «У.К.» повідомили в прес-службі «Київавтодору».

Зокрема, ремонт здійснюватиметься на перетині проспекту Перемоги з залізничними коліями біля платформи «Святошин» (8,4 млн грн), автодорожнього шляхопроводу по проспекту Перемоги біля станції метро «Святошин» (13,5 млн грн) та автодорожнього шляхопроводу на перетині вулиць Щербакова та проспекту Перемоги біля станції метро «Нивки» (35,1 млн грн).

Крім того, як повідомили на підприємстві, на даний час ведуться роботи з розробки проектно-кошторисної документації на реконструкцію Шулявського шляхопроводу та прилеглої транспортної розв'язки. Орієнтовна вартість робіт з реконструкції Шулявського шляхопроводу складає 450 млн грн.

Реконструкція транспортної розв'язки та Шулявського шляхопроводу буде здійснена після проведення Євро-2012.

Нагадаємо, в Києві в 2012 р. міським та державним бюджетами передбачено фінансування будівництва та реконструкції 29 об'єктів вулично-дорожньої мережі столиці в обсязі 676,3 млн грн.

Анна Недогибченко

 
Коментарі (0)