Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГНовини ЖКГ«Київавтодор» за рік закатав асфальтом 550 тисяч кв. метрів
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

«Київавтодор» за рік закатав асфальтом 550 тисяч кв. метрів

За інформацією КК «Київавтодор», упродовж 2011 року дорожніми підприємствами столиці виконано значний обсяг будівельних та ремонтних робіт на автошляхах столиці

За інформацією КК «Київавтодор», упродовж 2011 року дорожніми підприємствами столиці виконано значний обсяг будівельних та ремонтних робіт на автошляхах столиці.

Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі Корпорації.

Зокрема, у поточному році комунальні служби завершили роботу над такими об’єктами: будівництво Подільського мостового переходу через р. Дніпро; будівництво транспортної розв’язки біля ст. м. «Дніпро»; будівництво транспортної розв’язки на примиканні просп. Науки до Столичного шосе (І та ІІ черги); реконструкція транспортної розв’язки на примиканні Дніпровського узвозу до Набережного шосе; реконструкція транспортної розв’язки на перетині бульвару Дружби Народів та Наддніпрянського шосе; реконструкція просп. М. Бажана. Також була проведена реконструкція вул. М. Горького; реконструкція з розширенням просп. П.Григоренка.

Крім того, були виконані проектні роботи з: реконструкції проспекту Перемоги; будівництва подовження Залізничного шосе; капітального ремонту Венеціанського мосту.

Серед об’єктів капітального ремонту, який також був виконаний у 2011 році, – бульв. Лесі Українки; вул. Червоноармійська; вул. Дніпроводська; парковий Пішохідний міст; Каховський шляхопровід №1, 2.

Разом з тим, виконувався поточний ремонт основних маршрутів руху учасників та вболівальників Євро-2012 та 1,5 км зони доступності до НСК «Олімпійський».

Загалом, станом на 1 грудня поточного року, підприємствами корпорації «Київавтодор» виконано роботи з поточного ремонту покриття на загальній площі 550 тис. м кв.

 
Коментарі (0)