Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБлагоустрій«Київавтодор» запасається сіллю
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

«Київавтодор» запасається сіллю

Сьогодні у належний стан приведені майданчики для тимчасового складування снігу, який буде вивезено з вулично-шляхової мережі міста у зимовий період.

Триває активна підготовка міського господарства до осінньо-зимового періоду 2012-2013 років. Так, до зими вже заготовлено 28,1 тис. тонн технічної солі, що складає 85,7% від загальної кількості. Про це поінформував генеральний директор комунальної корпорації «Київавтодор» Георгій Глінський.

Про це «У.К.» повідомили  у прес-службі КМДА.

За його словами, уже сьогодні у належний стан приведені майданчики для тимчасового складування снігу, який буде вивезено з вулично-шляхової мережі міста у зимовий період. Більше того, підготовлено 15 ангарів-солесховищ, площа яких дозволяє одночасно вмістити близько 35 тис. тонн солі. 

«Шляхово-експлуатаційні підприємства провели торги на закупівлю посипального матеріалу. Також триває підготовка снігоприбиральної техніки, майже половина якої вже готова до експлуатації у зимовий період», – сказав Георгій Глінський та запевнив, що всі планові заходи корпорації будуть вчасно завершені.

Анна Недогибченко
 
Коментарі (0)