Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїОпалювальний сезон 2020-2021«Київенерго» готове до запуску зими
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

«Київенерго» готове до запуску зими

ПАТ «Київенерго» технологічно готове до підключення об’єктів соціальної та житлової сфери до опалення.

В рамках підготовки до осінньо-зимового періоду фахівці компанії здійснили значний комплекс робіт. Так, проведено  капітальні та поточні ремонти енергоблоків, котлів та іншого обладнання ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6, станцій теплопостачання, котелень, теплопунктів. Здійснено також гідравлічні випробування тепломереж, реконструкцію та планові ремонти теплових та електричних мереж тощо, - інформує прес-служба Київенерго.

Відремонтовано, зокрема, 5 енергоблоків, 622 водогрійних і парових котлів, 551 трансформаторна підстанція, а також близько 100 км повітряних ліній та 1503 ділянки кабельних ліній тощо.

Також фахівці Київенерго здійснили масштабну заміну столичних трубопроводів, збільшивши запланований на 2012 рік обсяг у 1,5 рази — з 50 до 75 км. Капітальні ремонти і реконструкція трубопроводів відбулися, здебільшого, у районах з найбільш зношеними тепломережами ––  на Борщагівці, Теремках, Подолі, Куренівці, Солом'янці, Троєщині, Нивках. Найбільш масштабні роботи здійснено на вул. А. Барбюса, проспекті Комарова та Залізничному шосе. Так, на цих ділянках було замінено відповідно  320 м, 700 м та 800 м трубопроводів діаметром від 600 до 1200 мм.  

Загалом у поточному році у підготовку столичного енергокомплексу до опалювального сезону 2012/2013 компанія  вклала понад 300 млн грн.

Катерина Ляшевська

 
Коментарі (0)