Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГЕлектроенергетика«Київенерго» обіцяє киянам встановити нові електролічильники
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

«Київенерго» обіцяє киянам встановити нові електролічильники

«Київенерго» обіцяє безкоштовно замінити клієнтам тисячі старих електролічильників на нові багатозонні. Згідно з інвестиційною програмою, заміна буде здійснюватися в Деснянському районі Києва.

У 2015 році «Київенерго» планує безкоштовно встановити понад 10 тис. нових зонних лічильників електроенергії, які будуть інтегровані в систему комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ). Про це «Україні Комунальній» повідомили в прес-службі компанії.

На підприємстві зазначили, що заміна старих електролічильників обумовлена інвестпрограми «Київенерго» 2015 року. Згідно з інвестиційною програмою, заміна буде здійснюватися у Деснянському районі Києва (Лісовий масив).
 
Зазначимо, в рамках минулорічної інвестпрограми фахівці «Київенерго» в цілому встановили понад 21 тис. багатозонних приладів обліку споживання електроенергії. Серед них майже 10 тис замін компанія провела на Виноградарі, майже 7 тис. - на Теремках, і більше 5 тис. - на Троєщині. Всі ці прилади були підключені до АСКОЕ.
Як раніше повідомляла «Україна Комунальна», частині киян встановлять лічильники теплової енергії, придбані за кошти міського бюджету. Жителі столиці вже зараз можуть ознайомитися з переліком будинків, які будуть оснащені приладами обліку, на сайті Київської міської державної адміністрації.
Катерина Білоус
 
Коментарі (0)