Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїОпалювальний сезон 2020-2021Київенерго почало відключати споживачів від теплопостачання
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

  

  

Київенерго почало відключати споживачів від теплопостачання

Від теплопостачання почали відключати юридичних клієнтів за їхніми заявками. Серед 789 бажаючих достроково завершити опалювальний сезон є так само 27 ЖБК та ОСББ.

Юридичні клієнти Київенерго можуть відключатися від централізованого опалення до офіційного закінчення опалювального сезону. Що б відключитися, достатньо надіслати КИЇВЕНЕРГО заявку. На сьогодні в компанію вже надійшло 789 заявок, серед яких 27 - від ЖБК та ОСББ житлових будинків столиці.

Відключення тепла будинкам, які управляються комунальними ЖЕО, КИЇВЕНЕРГО почне на підставі розпорядження Київської міської держадміністрації. Згідно з чинним законодавством, підставою для цього є середня температура повітря вище + 8 ° С протягом 3-х діб.

Нагадаємо, в минулому році розпорядження КМДА про офіційне завершення опалювального сезону КИЇВЕНЕРГО отримало 8 квітня. Згідно з технологічними вимогами, відключення централізованого опалення відбувається поступово протягом 7-10 днів, щоб уникнути різкого зниження тиску в тепломережах, що може привести до їх пошкодження.

 

 
Коментарі (0)