Рус Укр
ГоловнаКиївські будніЕлектроенергетика«Київенерго» прийняло рішення про реорганізацію бізнесу
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

«Київенерго» прийняло рішення про реорганізацію бізнесу

У понеділок, 13 листопада 2017 року, на загальних зборах акціонерів ПАТ «Київенерго» прийняло рішення про реорганізацію бізнесу шляхом створення 2 нових компаній
У понеділок, 13 листопада 2017 року, на загальних зборах акціонерів ПАТ «Київенерго» прийняло рішення про реорганізацію бізнесу шляхом створення 2 нових компаній: перша компанія буде здійснювати діяльність з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж, друга - діяльність з постачання електричної енергії, повідомляє прес- служба компанії.
 
Рішення про поділ ПАТ «Київенерго» прийнято на вимогу закону України «Про ринок електричної енергії» (п.13, р.17 «Прикінцеві та перехідні положення»), який передбачає відділення генерації, передачі і постачання електроенергії шляхом створення відповідних суб'єктів господарювання в грудні 2018 року в усіх обленерго України.

У компанії стверджують, що створення нових компаній ніяк не вплине на обсяг прав і обов'язків за договорами на управління комунальним майном, укладеним між міською владою Києва і ПАТ «Київенерго». Право власності громади Києва на ТЕЦ-5, ТЕЦ-6, завод «Енергія», теплові мережі та інші об'єкти залишається непорушним. 

 
Коментарі (0)