Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБлагоустрій«Київкомунсервіс» знає, як вирішити проблему з відходами
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

«Київкомунсервіс» знає, як вирішити проблему з відходами

Учням роз’яснюють, що саме відбувається з відходами після того, як вони потрапляють у контейнери для сміття, як їх утилізують, яку небезпеку несуть переповнені полігони і сміттєзвалища.

Комунальне підприємство «Київкомунсервіс» започаткувало активну інформаційну кампанію в навчальних закладах міста з питань впровадження роздільного збору побутових відходів. Першими до неї долучились ще наприкінці минулого року школи Голосіївського району.

Про це «У.К.» повідомили у прес-службі КМДА.

У рамках кампанії фахівці підприємства разом із волонтерами роз’яснюють учням, що саме відбувається з відходами після того, як вони потрапляють у контейнери для сміття, як їх утилізують, яку небезпеку несуть переповнені полігони і сміттєзвалища.

Також школярам розказують про те, як конкретно кожна людина може допомогти у вирішенні проблем, пов’язаних із засміченням довкілля.

Так, сьогодні в навчальних закладах Голосіївського району проведено понад 50 тренінгів для учнів молодших, середніх та старших класів. Щоб зацікавити дітей, лектори використовують різноманітні методи і прийоми, такі як: ігри, вікторини, інтерактивні дошки, відео, фото та анімаційні матеріали.

Крім того, як зазначив директор комунального підприємства «Київкомунсервіс» Сергій Мельник, підприємства-перевізники, які обслуговують райони, встановлюють додаткові контейнери для роздільного збору відходів безпосередньо на територіях навчальних закладів, які вже готові до впровадження роздільного збору відходів.

Анна Недогибченко

 
Коментарі (0)