Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТранспорт«Київметрополітен» планує ввести нові жетони
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

«Київметрополітен» планує ввести нові жетони

Після переходу на нові тарифи у «Київському метрополітені» планують ввести в обіг жетони нового зразка. Вони будуть зеленого кольору.

Після переходу на новий тариф у «Київському метрополітені» будуть введені в обіг жетони нового зразка (зеленого кольору). Про це «Україні Комунальній» повідомили в прес-службі столичної підземки.

«Закликаємо пасажирів не скуповувати жетони блакитного кольору, які наразі є засобом оплати проїзду у столичній підземці, адже вони будуть повністю вилучені з обігу», - йдеться повідомленні.
 
При цьому у «Київметрополітені» відзначили, що жетони старого зразка (блакитного кольору) можна буде обміняти у касах метрополітену у співвідношенні залежно від затвердженого тарифу.
 
«Звертаємось до киян та гостей столиці з метою уникнення незручностей максимально використати жетони старого зразка», - підсумували  в прес-службі.
 
Як раніше повідомляла «Україна Комунальна», Київська адміністрація пропонує встановити нові тарифи на проїзд у комунальному транспорті: на метро та міську електричку 4 гривні, на наземний транспорт – 3 гривні за одну поїздку.
Катерина Білоус
 
Коментарі (0)