Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБудівництво«Київміськбуд» планує побудувати понад 500 «доступних» квартир
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

«Київміськбуд» планує побудувати понад 500 «доступних» квартир

АТ ХК «Київміськбуд» у поточному році планує збудувати 453 квартири у Києві та 90 квартир у регіонах України за програмою «Доступне житло»

АТ ХК «Київміськбуд» у поточному році планує збудувати 453 квартири у Києві та 90 квартир у регіонах України за програмою «Доступне житло».

Про це прем'єр-міністру України Миколі Азарову доповів голова правління – президент «Київміськбуду» Михайло Голиця.

Як наголошується в повідомленні, минулого року АТ ХК «Київміськбуд» взяв активну участь у державній програмі з будівництва доступного житла. В цілому, за 2011 р. холдинговою компанією було побудовано 309 квартир в Києві, витрати на які склали 180,4 млн грн, і 46 квартир у регіонах України (м. Полтаві, м. Севастополі, м. Житомирі, м. Буча), витрати на які склали 15,07 млн гривень.

У 2012 р. за програмою «Доступне житло» холдингова компанія планує побудувати в Києві 453 квартири в 9 житлових будинках, зокрема на житловому масиві Позняки-2; на вул. Ушинського, 14-А; Лісківській, 7; пр. Возз'єднання, 21-В; пр. Глушкова, 92-Б, а також в регіонах Україні – 90 квартир (у м. Луганську та м. Бучі).

Нагадаємо, 3 березня Прем'єр-міністр Микола Азаров доручив протягом двох-трьох тижнів розробити механізми для того, щоб сім'ї з середнім сукупним доходом близько 4 тисяч гривень могли брати участь в програмах будівництва житла.

 

Ольга Гальчинська

 
Коментарі (0)