Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГГазопостачання«Київоблгаз» убезпечив газопостачання за 20 млн
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 
 


 

«Київоблгаз» убезпечив газопостачання за 20 млн

З два десятки мільйонів гривень витратили в «Київоблгазі» на підвищення безпеки газопостачання в Київській області. В компанії наголошують на важливості таких заходів.
Компанія «Київоблгаз» вклала понад 20 мільйонів гривень у комплексне підвищення безпеки газопостачання Київської області. Про це «Україні Комунальній» повідомили в прес-службі «Київоблгазу».
 
В рамках таких заходів компанія відремонтувала та замінила газопроводи, реконструювала станції катодного захисту та обладнання газорозподільних і регуляторних пунктів. «Навіть незначна пробоїна газопроводу діаметром у 2 мм може загазувати територію у радіусі 2-х кілометрів, тому безпека газопостачання прямопропорційна стану наших газопроводів і споруд на них», – йдеться в повідомленні.

Також в рамках комплексного підвищення безпеки газопостачання компанія встановила 4 нових сучасних газорегуляторних пункти в Броварському та Таращанському районах Київщини та замінила 44 регуляторних пункти шкафного типу. Головною перевагою нового обладнання є сучасна система автоматики, яка блокує подачу газу у разі надмірного стрибка тиску та упереджує можливі витоки. 

Катерина Білоус
 
Коментарі (0)