Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТранспорт«Київпастранс» призупинив роботу деяких маршрутів транспорту
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

  

  

«Київпастранс» призупинив роботу деяких маршрутів транспорту

«Київпастранс» призупинив роботу певних маршрутів пасажирського транспорту, які мають низький пасажиропотік, на інших лініях – тимчасово зменшив кількість рухомого складу. Це пов’язано з тим, що нинішній тариф на проїзд є низьким.

З 12 січня 2015 року тимчасово буде призупинено роботу певних маршрутів пасажирського транспорту з низьким пасажиропотоком, які мають альтернативу в перевезеннях. Про це «Україні Комунальній» повідомили в прес-службі Київської міської державної адміністрації.

Зокрема, повністю припиняє роботу автобусний маршрут №2, №5, №43к, №79, трамвайний маршрут №25, №32, тролейбусний маршрут №2.
 
«У зв’язку з відсутністю необхідного фінансування для утримання рухомого складу, закупівлі запчастин, паливно-мастильних матеріалів, КП «Київпастранс» змушене з 12 січня 2015 року тимчасово зменшити кількість рухомого складу на автобусних, тролейбусних, трамвайних маршрутах», – йдеться в повідомленні.
За інформацією «Київпастрансу», основними причинами скрутного фінансового стану «Київпастрансу» є низький тариф на проїзд та виділення в не повному обсязі компенсації проїзду пільгових категорій громадян у наземному транспорті.
 
Так, тимчасово зменшено на 120 одиниць транспорту на автобусних маршрутах, на 40 одиниць – на тролейбусних маршрутах та на 17 одиниць рухомого складу на трамвайних маршрутах міста.
 
Як раніше повідомляла «Україна Комунальна», сильний вітер, який вирував у Києві вночі з 10 на 11 січня, зніс частину даху одного з житлових будинків у Голосіївському районі столиці.
Катерина Білоус
 
Коментарі (0)