Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГНовини ЖКГКиїврада допоможе ОСН...але тільки до 2016 року
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Київрада допоможе ОСН...але тільки до 2016 року

Київрада затвердила міську програму сприяння місцевому самоврядуванню та розвитку громадянського суспільства у Києві на 2012-2016 рр.

Київрада затвердила міську програму сприяння місцевому самоврядуванню та розвитку громадянського суспільства у Києві на 2012-2016 рр., на яку буде виділено 73 млн грн терміном на 5 років. За дане рішення проголосував 71 депутат з 108 зареєстрованих в залі засідань.

«Це міська комплексна програма сприяння місцевому самоврядуванню та розвитку громадянського суспільства у м. Києві на 2012-2016 роки. Головна мета цієї програми - встановлення ефективної взаємодії між владою та громадянами. Програма ця передбачає цілий комплекс заходів, в першу чергу, застосування широкої практики громадських обговорень та відкритих слухань. Окрім цього, ви знаєте, що ми протягом цього року створювали ОСН, і в цій програмі велика увага приділяється саме підтримці органів самоорганізації населення - і фінансова, і матеріально-технічна - а також підтримка ініціатив громадян по створенню нової програми, нової мережі ОСН у всіх районах міста Києва», - зазначила на брифінгу секретар Київради Галина Герега.

Зокрема, програма передбачає залучення громадян до процесу прийняття управлінських рішень через референдуми, громадські слухання та відкриті обговорення питань місцевого значення, вдосконалення співпраці місцевої влади зі структурними утвореннями політичних партій.

Джерело – «РБК-Україна»


 
Коментарі (0)