Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТранспортКиївська міська електричка може відновити роботу з 1 червня
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Київська міська електричка може відновити роботу з 1 червня

Київська міська електричка відновить роботу одночасно з усім залізничним транспортом в країні. Згідно з планами уряду, відновлення його роботи може початися 1 червня
Київська міська електричка відновить роботу одночасно з усім залізничним транспортом в країні. Згідно з планами уряду, відновлення його роботи може початися 1 червня, про це повідомила прес-служба Київської міськдержадміністрації (КМДА) з посиланням на брифінг мера Києва Віталія Кличка.
 
"Міська електричка відновить свою роботу разом з усім залізничним транспортом України. Це прописано в плані виходу з карантину, який розробив уряд. Згідно з цим планом, вже з 1 червня в Україні планують відновити залізничні пасажирські перевезення в міському, регіональному та міжобласному сполученні. В тому числі, і в міській електричці"- сказав Віталій Кличко.
 

Він уточнив, що "Київпастранс" замовив філії "Укрзалізниці" ремонт столичної міської електрички, так як столиця тільки експлуатує цей вид транспорту. Планується виконати 48 поточних ремонтів електропоїздів, а також провести їх технічне обслуговування. 

 
Коментарі (0)