Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГГазопостачанняКиївська область заборгувала за газ майже 2 млрд грн
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Київська область заборгувала за газ майже 2 млрд грн

Боржники можуть звернутися до постачальника газу із заявою про укладення договору на рестурктурізацію боргу

Станом на 1 липня 2020 року побутові споживачі заборгували ТОВ «Київоблгаз Збут» 1 млрд 950 тис грн. Компанія поставляє газ 885 тис домогосподарств, у 760 тис з них є борги за предидущеніе періоди.

«У період пандемії постраждала економіка України, що також відобразилося на платіжній дисципліні клієнтів компанії. Уряд повинен звернути увагу на ситуацію, що склалася, щоб уникнути колапсу перед початком опалювального сезону, коли кількість відключень і боржників може зрости в рази. На даний момент боржники можуть звернутися до постачальника газу із заявою про укладення договору на рестурктурізацію боргу» - розповідає директор ТОВ «Київоблгаз Збут» Денис Смоляков.

У компанії пояснюють, що чим більше виросте заборгованість, тим складніше її погасити. У будь-якому випадком по закінченню карантину всі виявляться перед необхідністю сплатити борги, що накопичилися. У підсумку, компанія буде змушена звернутися до оператора ГРС з дорученням припинити газопостачання боржникам. Втім, крім заборгованості доведеться відшкодовувати витрати за припинення і відновлення газопостачання.

 
Коментарі (1)
Коля Пухов
18 Липня 2020 p. 16:31
Спустошує кишені пересічних споживачів не плата за газ, а плата за воду. Тобто не в тій компослузі імітується діяльність.-------------------------------------------------Взагалі , враження таке , ніби розмовами про газ намагаються затушувати інші вишкрібання, які дошкуляють пересічним споживачам набагато сильніше, ніж ціни на газ.