Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГПодіїКиївський житловий будинок, в якому днями стався вибух, підлягає знесенню
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Київський житловий будинок, в якому днями стався вибух, підлягає знесенню

Житловий будинок на Голосіївському проспекті, в якому днями стався вибух, підлягає знесенню, це під час прес-брифінгу заявив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.
Житловий будинок на Голосіївському проспекті, в якому днями стався вибух, підлягає знесенню, це під час прес-брифінгу заявив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.
 
«Будинок був зведений орієнтовно у 1948 році. Згідно висновків експертів, після вибуху він знаходиться в аварійному стані. Його експлуатація неможлива, а відновлення – недоцільне. Люди отримають тимчасове житло на час вирішення цієї ситуації», – зазначив він.
 
Станом на ранок 10 липня в гуртожиток на вул. Оболонській, 34, куди столична влада тимчасово відселила постраждалих, переміщено 24 людини із 77 зареєстрованих у будинку. Частина людей розмірковує, чи потрібно їм тимчасове житло, частина – відмовилася від нього.
 
Двоє людей – чотирнадцятирічний син загиблої та одна доросла людина знаходяться у лікарнях, їх стан оцінюється як середній.

Вчора на місці аварії відбулося засідання штабу Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при КМДА. Наразі вирішується питання, яким чином постраждалих мешканців зможуть забезпечити постійним житлом. До моменту вирішення цього питання вони мають можливість перебувати у тимчасовому житлі, наданому КМДА. 

 
Коментарі (0)